Araba Yıkama Makinası Kullanımı 

Araba Yıkama Makinası Kullanımı olukça kolay ve herkes tarafından kullanılabilecek ayarlanabilir sıcak soğuk su ve bar ayarı ile Basınçlı oto yıkama makinesi HC 500 ürününün birçok kullanım alanı vardır. Ayarlanabilir olması ile birçok farklı sektöre hitap eden bu ürün oto yıkama sektöründe, temizlik firmalarında, sokak temizliğinde, barınak temizliğinde kullanılabilir. Ayarlanabilir basınç, sıcak su – soğuk su, tekerlekli olması ile bir yerden bir yere taşınmasında ki kolaylık ve kullanım kolaylığı ile araç yıkma sektörün de ve daha birçok sektörün vazgeçilmez araba yıkama makinası halindedir.  

Araba yıkama makinası oto yıkama işletmeleri için ilk ihtiyaç duydukları basınçlı yıkama makinasıdır. Basınçlı yıkama makinaları tazyikli bir su çıkışı yaptığı için inatçı kirleri bile zorlanmadan çıkarır ve mükemmel temizlik sağlar. Araç yıkama makinası dışında oto yıkama işletmesinin vermiş oluğu hizmetlere göre ihtiyaç duyacağı birçok ürün vardır.  Sanayi tipi ıslak – kuru süpürge, oto yıkama köpük tankı, buharlı temizlik makinası ve daha birçok ürün gerekmektedir. 

Oto Kuaförler aracı iç dış temizletmek isteyen müşteri için aracı bir an önce temizleyip, kurutup teslim etmek ister. Ne yazık ki koltuklar su ile yıkandıktan sonra kuruması günler alır bu yüzden emiş gücü yüksek bir süpürge tercih edip koltuk içerisinde su bırakmamaya özen göstermelisiniz. Araba koltuk temizleme oto sıcak hava üreticisi ile artık daha kolay. Dört kollu ve araç içerisine içerisindeki termostat ile ısı kontrolü yapan bu ürün araç içerine verdiği hava ile araç içerisini kurutur. Dört ayrı hava çıkışının ısı derecesi değiştirilebilir.  

Madeni Para ve Jetonla Çalışan Oto Yıkama Makinası 

Çoğu akaryakıt istasyonunda bulunan araç yıkama makinaları için özel bir çalışan gerekmektedir. Bu makineler bir insanın inisiyatifine göre çalıştığı için gereksiz uzun çalıştırıldığı zaman hem su hem de güçten ek maliyet çıkabilir. Fakat jetonla çalışan oto yıkama makinaları önceden ayarlanan süre boyunca çalışır ve bu ürünler için ek bir çalışana ihtiyaç kalmaz. 2’si 1 arada Yıkama ve köpük makinesi HCK 200 ile hem sudan hem de güçten tasarruf edebilirsiniz.  

Oto Yıkama Makinası Fiyatları 

Oto Yıkama sektörü basınçlı oto yıkama makinesine ihtiyaç duyduğu kadar oto köpük makinasına da ihtiyaç duyar. Bir oto yıkama işletmesi açmak istiyorsanız en temel ihtiyaç olan bu ürünleri Birikim Hırdavattan uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Bunların yanında iç-dış temizlikte kullanmak için oto yıkama süpürgesi de temin etmeniz gerekmektedir. Oto Koltuk yıkama makinası olarak da kullanılabilecek olan sanayi tipi ıslak – kuru süpürücülerle temizlik yapmak daha kolay bir hale geldi. Sanayi tipi ıslak – kuru süpürücüler Yerinde halı, koltuk ve yatak yıkama makinesi olarak da kullanılabilir. Oto yıkama makinası fiyatları güncel olarak değişmektedir. Değişen fiyatlara karşı bizimle iletişime geçip sizin için özel fiyatlar alabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir