Halı Hav Alma ve Paketleme Makinesi 

Halı Hav Alma ve Paketleme Makinesi, halı yıkama işletmelerinin en ihtiyaç duyacağı ve işine kolaylaştıracak bir makine modelidir. Halı yıkama işletmeleri halı yıkama makinesi, halı kurutma makinesi nem alma makinesinden sonra en ihtiyaç duyduğu hav alma makinası profesyonelleşmek için büyük bir adımdır. Halı Paketleme makinası yıkanan ve temizlenen halıların son kontrolden geçmesi gerekir. Bu işi profesyonel olarak yapmak isteyen işletmelerde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Bu yüzden son kontroller daha büyük önem kazanır. Son kontrol edildikten sonra paketleme işlemine geçilir ve bu makine yardım ile paketleme işlemi daha kolay halledilir.

 Halının dik duran iplerine hav denir. Hav alma makinesi halı yıkanıp kurulandıktan sonra halı üzerinde bulunan halının pürüzsüz gözükmesini engelleyen iplikler için yapılan bir işlemdir. Halı Yıkama işleminden sonra halıda oluşan hav kırıkları, saç, toz ve halı kirlerini hızlı bir şekilde fırçalayıp, vakumlayan endüstriyel halı fırçalama makinesidir. Yıkama ve kurutma işleminden sonra halı üzerinde kalmış olabilecek tozları, saçları ya da herhangi bir kalıntıyı makine içerisinde bulunan fırçalar yardımıyla toplar ve halının içinde kalmış olabilecek kirleri temizler. Bu işlem sırasında halı yıkama işleminde halı üzerinde çıkmayan bir lekeye karşı lokal işlem yapılır ve halı üzerindeki leke çıkarılıp paketlenir. Böylece halının tamamen lekesiz ve temiz bir şekilde paketleme işlemi yapılır. Hav alma makinesi paketleme işleminden önceki adımdır. Halı üzerindeki havları, saçları ve tozları temizlerken gözden kaçan lekeleri temizlemek içinde fırsat verir. Bu sektörde çalışan işletmeler için Halı yıkama makinesi ve halı kurutma makinesi ne kadar mühimse hav alma makinesi de o kadar mühimdir. Halı hav alma ve paketleme makineleri farklı özellikli birçok modele sahiptir. Özelliklerin artması ile fiyatlar da artış gösterir.    

Safran Halı Hav Alma Makinası Fiyatları 

Safran makine ürün tedarikçisi Birikim Hırdavat uygun fiyatlı ve uzun ömürlü makineleri sizlerle buluşturuyor. Birçok kategoriye ait endüstriyel temizlik makinesi hizmeti veren Birikim Hırdavat; Halı yıkama makinesi, halı kurutma makinesi, basınçlı yıkama makinesi, sanayi tipi elektrikli süpürge makinesi, yerinde halı yıkama makinesi, yerinde koltuk yıkama makinesi, yerinde yatak yıkama makinesi, battaniye yorgan yıkama makinesi ve daha birçok makine modeli ile hizmetine devam ediyor. Sizlerde Birikim Hırdavattan uygun fiyatlı ve uzun ömürlü makinelere sahip olabilirsiniz. 

Halı Kurutma ve Nem Alma Makinesi 

Halı yıkama işleminden sonra halıları kurutmak hayli zaman ve gün alacağı için düşünülmüş ve tasarlanmış bir üründür. Halı kurutma nem alma makinesi halı yıkama makinesi kadar gerekli bir üründür. Geçmişte evlerimizin önünde büyük bir zevkle yıkadığımız halılar teknolojinin gelişmesi ile yerini otomatik halı yıkama makinelerine bıraktı. Halı yıkama makinesi profesyonel işletme sahiplerinin en temel ihtiyacıdır. Bu ihtiyacın yanında en az onun kadar önemli olan halı kurutma makinesi ve hav alma makinası da önemlidir.  Bu ürünler uzun ömürlü kullanılacağı için modeline doğru karar verilmeli ve ihtiyaca uygun seçilmelidir. Sizlerin ihtiyacına uygun uzun ömürlü ve uygun fiyatlı halı kurutma ve nem alma makinesine sahip olun.  

Sanayi Tipi Elektrikli Islık Kuru Süpürge Makinesi 

Oto Koltuk Yıkama Makinesi birçok oto yıkama işletmesinin basınçlı oto yıkama makinasına olan ihtiyacı kadar ihtiyacı olan bir üründür. İç dış yıkama esnasında aracın içerisini silmek kadar araç içi koltuklarının da yıkanıp temizlenmesi gerekiyor. Bunun için birebir olan Halı ve Koltuk Yıkama Makinası EDW 723 C  geniş iç haznesi, 17 litre temiz su ve 72 litre kirli su, ile sanayi tipi yıkama makinesi ürünlerinin arasında en geniş hazneye sahip olan üründür. Araba koltuk yıkama makinesi araç içerisindeki koltukların üzerine dökülen herhangi bir şeyi çıkarmak için yıkandıktan sonra koltuğunun içerisindeki suları çekmek için kullanılır. Basınçlı yıkama makinası ve araç koltuk yıkama makinası ihtiyacından sonra oto yıkama kuaförleri araç içerisini kurutmak için sıcak hava üreticisi kullanabilir. Böylece dört kola sahip olan sıcak hava üreticisi ile araç içerisini daha çabuk kurutabilirsiniz. Dört kollu bu ürünün her bir kolu farklı ısı derecesine ayarlanabilir. Aynı zamanda Buharlı oto koltuk yıkama makinası olan EDW 723 C ürün fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.    

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir