Halı Koltuk Yıkama Makinesi 

Halı Koltuk Yıkama Makinesi, halı yıkama işletmeleri halı yıkama makinesi, kurutma makinesi ve nem alma makinesi gibi ağır ve işletme içerisinden başka bir yere götürülemeyecek seyyar ürünler olmadığı için yerinde yıkama için kullanılmaz. Yerine halı koltuk yatak yıkama için kullanılacak ürünler geniş su hazneli emiş gücü yüksek bir sanayi tipi elektrik süpürgesi tercih edilir. Yerinde koltuk yıkama makinesi, araç içi koltuk yıkama makinesi olarak tercih edilen bu ürünler genelde temizlik şirketleri tarafından tercih ediliyor. Oto yıkamalarda iç dış detaylı temizlikte de ihtiyaç duyulan bu ürünler Safran Makine ürün tedarikçisi Birikim Hırdavatta.  

Safran Makine Anafor Halı Koltuk Yıkama Makinesi 

Anafor 12/16 Pro 12 litre temiz su 16 litre kirli su haznesi ile oldukça güçlü temizlik gücü olan bu ürün en inatçı kirleri bile zorlanmadan temizler. Halı, koltuk ve yatağı yerinden kaldırmadan kolayca temizleyebileceğiniz oldukça kolay kullanımlıdır. Tekerlekli olması ile kolayca rahat ettirebilir ve zorlanmadan taşıyabilirsiniz. Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünün adresi Birikim Hırdavat ile istediğiniz endüstriyel temizlik makinelerine sahip olun. 

Yerinde Halı Koltuk Yıkama Makinesi 

Halıyı, koltuğu ve yatağı yerinden kaldırmadan temizlik yapacağınız bu ürünleri oteller, salonlar ve camilerde kolayca kullanılabilir. Kullanımı oldukça basittir. Ürünün ağırlığı ise tek kişinin rahatça taşıyabileceği kadardır. Sanayi tipi elektrikli süpürge de bu işlem için kullanılabilir. Profesyonel bir temizlik firması için birçok profesyonel endüstriyel temizlik makinesi seçeneği sunan Birikim Hırdavat birçok ayrı sektöre hitap eder ve birçok kategori ile hizmet vermektedir. Basınçlı oto yıkama makinesi, sıcak hava üreticileri, buharlı temizlik makineler ve birçok ürün ile sizlere hizmet vermektedir.  

Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi 

Sanayi Tipi Süpürgeler birçok farklı sektör tarafından ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Islak kuru temizlik yapabilen bu ürünler geniş su haznesi ile oto koltuk yıkama makinesi olarak da kullanılabilir. Paslanmaz çelikten ve plastikten üretilen birçok modele sahiptir. Farklı sektörlere hitap eden Safran Makinelerinin birçok farklı modeline uygun fiyatlara Birikim Hırdavattan sahip olabilirsiniz.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir