Halı yıkama işletmesinin makineleri, halı yıkama sektörüne girmek isteyen ve bu sektör içinde bulunan kişilerin birçoğu sıkı bir araştırma sonucu bazı endüstriyel temizlik makinelerine ihtiyaç duyuyor. Makineleşme ile insan gücünün yerini makine gücü aldı. Böylece insanın daha az yorulması ve insanın yapacağı şeyin makine gücü ile hem zamandan hem de güçten tasarruf ettirir. Sanayileşme ile birçok makine hayatımıza dahil oldu. Kahve makinesinden, arabalara, halı yıkama makinesinden çay makinesine birçok makine hayatımızı kolaylaştırmak için üretilmiştir. Böylece makine gücü ile işler eksiksiz en ince detayına kadar kolaylıkla yapılıyor. Yerinde halı yıkama makinesi modelleri oldukça fazla olup kullanmak istediğiniz birçok yer için kullanılabilir. Otellerde, yerlerin halı kaplı olduğu birçok mekânda, camiiler de kullanılmak için üretilen geniş hazneli ve oldukça hafif üretilen makineler tekerlekli olduğu için kolaylıkla istenildiği yere taşınılabilir. Birikim Hırdavat ile uygun fiyatlara bu ürünlere sahip olabilirsiniz.

Yerinde Halı Koltuk Yatak Yıkama Makinesi

Sanayi Tipi Elektrik Süpürgesi  

Sanayi tipi süpürgeler ıslak kuru süpürme yapabilir ve birçok farklı kullanım alanına sahiptir. Araç içi koltuk yıkama makinesi, yerinde koltuk yıkama makinesi olarak da kullanılan ve halı yıkama işletmelerinin vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Profesyonel halı yıkamacıların kullandığı bu ürünler işletmelerin profesyonelleşmesine yardımcı olur. En ufak bir kir bile bırakmayan bu ürünler farklı başlıklar ile en ince detayına kadar mükemmel temizlik sağlar. Geniş hazneli ve emiş gücü yüksek olan bu sanayi tip süpürge makineleri için bizimle iletişime geçerek daha detaylı bir bilgi edinebilirsiniz. Halı Yıkama İşletmesinin Makineleri için birçok farklı modelde ürün bulunmaktadır. Sizleri de bu ürünlerin farklı modellerini incelemek için Birikim Hırdavat sitemize davet ediyoruz. 

Araba Yıkama Makinesi 

Basınçlı oto yıkama makineleri ile oldukça kolay yapılan araç yıkama işlemi köpük tankı ve birçok farklı ürün ile devam eder. Oto Yıkama işletmeleri için vazgeçilmez ürünler arasında oto sıcak hava üreticisi de vardır. Dört kollu olan bu ürün 4 ayrı hava çıkışı ile içerisinde bulunan termostatla havayı belirli bir ısıya kadar çıkarır ve termostat kontrolü ile kapanır ve o ısıda üflemeye devam eder. Hava ısısı düştükçe tekrar çalışmaya başlar ve ısı dengesini kontrol eder. Dört ayrı çıkıştan ısı kontrolü yapılabilir. Ürünler hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve size özel fiyat tekliflerini öğrenebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir