Basınçlı Yıkama Makinesi kullanımı oldukça basit ve ayarlanabilir sıcak su ayarı, basınç ayarı ile çeşitli yerlerde kullanılabilir. Birçok özelliklere sahip tekerlekli olmasıyla bir yerden bir yere taşıması ve kullanımı oldukça kolay olan Basınçlı Oto Yıkama Makinası HC 500, 500 bar olmasıyla inatçı kirlerle başa çıkmanın en kolay yolu. Basınç ayarlaması ile 200 bar basınçlı yıkama makinesi, 250 bar yıkama makinası, 300 bar yıkama makinası ve 150 bar basınçlı yıkama makinesi olarak da kullanılabilir.  Ayarlanabilir sıcak sulu araba yıkama makinesi fiyatları güncel olarak değişmektedir. Size özel fiyatlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Yüksek basınçlı yıkama makinası oto yıkama sektöründe kullanıldığı gibi birçok farklı sektörde de kullanılmaktadır. Şarjlı ve akülü olan araç yıkama makinası modelleri de bulunmaktadır. Böylece herhangi bir elektrik kesintisinde ya da elektriksiz bir ortamda da rahatlıkla kullanılabilir. Rahat kullanımı ve rahat taşınması ile size kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünler araba yıkama makinesi, barınak temizleme, tavuk kümesi temizleme ve birçok temizlik şirketi tarafından kullanılan ürünlerdir.  

Oto Yıkama Makinası Fiyatları

Oto Yıkama sektörü basınçlı oto yıkama makinesine ihtiyaç duyduğu kadar oto köpük makinasına da ihtiyaç duyar. Bir oto yıkama işletmesi açmak istiyorsanız en temel ihtiyaç olan bu ürünleri Birikim Hırdavattan uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Bunların yanında iç-dış temizlikte kullanmak için oto yıkama süpürgesi de temin etmeniz gerekmektedir. Oto Koltuk yıkama makinası olarak da kullanılabilecek olan sanayi tipi ıslak – kuru süpürücülerle temizlik yapmak daha kolay bir hale geldi. Sanayi tipi ıslak – kuru süpürücüler Yerinde halı, koltuk ve yatak yıkama makinesi olarak da kullanılabilir. Oto yıkama makinası fiyatları güncel olarak değişmektedir. Değişen fiyatlara karşı bizimle iletişime geçip sizin için özel fiyatlar alabilirsiniz. 

Buharlı Oto Yıkama

Buharlı Oto Yıkama, Buharlı Temizlik Makinası SPC 4200 ile derinlemesine temizlik ve hijyen sağlar. Verdiği buhar ile kimyasal kullanmadan, çıkmayan kirlerle başa çıkmanın en kesin çözümü. Sadece su kullanarak detaylı temizlik yapan bu cihaz hassas kişiler ve alerjik durumu olanlar için birebir bir temizlik seçeneğidir.  

Safran Makine ürün tedarikçisi Birikim Hırdavat endüstriyel temizlik makinası, basınçlı yıkama makinası ve daha birçok temizlik makinası ile wieberr temizlik ürünleri hizmeti vermektedir. Siz de bu ürünlere uygun fiyatlara hirdavatbirikim.com ‘dan sahip olabilirsiniz. Basınçlı Yıkama Makinesi Kullanımı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir