Battaniye yorgan yıkama makinası kullanımı halı yıkama işletmeleri tarafından kullanılan makinelerdendir. Halı yıkama işletmeleri bu tür yıkanması zor ürünler için battaniye ve yorgan yıkama makinası satın alır. Hanımlar çamaşır makineleri yorgan ve battaniye yıkayacak kadar yüksek kgli ürünler olmadığı için bu ürünlerin yıkanması oldukça zorlanıyorlar. Battaniye ve yorgan ülkemizde oldukça fazla kullanılan ürünler olduğu için kirlenmeleri de oldukça kolay oluyor. Evde yıkamak imkânsız olduğu için ihtiyaç duyulan yorgan yıkama makinası halı yıkama işletmeleri tarafından kullanılıyor. Bu işletmeler halıları yıkatmak kadar bu tür ürünler içinde tercih ediliyor. Battaniye ve Yorgan Yıkama Makinesi BY 4000 sarsıntısız ve sessiz çalışır 40 kilo yıkama kapasiteli ürün aynı anda 4 adet battaniye 2 veya 3 adet yorgan yıkayabilmektedir. Kurutma seçeneği yoktur. Böyle bir seçenek olmadığı için de halı yıkama işletmeleri halı kurutma makinesi ile kurutmaktadır. Uygun fiyatlı ve kaliteli Safran Makine ürün tedarikçisi Birikim Hırdavat ile bu ürüne sahip olabilirsiniz.  

Battaniye yorgan yıkama makinası fiyatları  

Battaniye yorgan yıkama makinası fiyatları güncel olarak değişmektedir. Safran makine ürün tedarikçisi Birikim Hırdavattan bu ürünlere uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Size özel fiyat teklifleri için bizimle iletişime geçin. Birikim Hırdavat birçok farklı sektör için endüstriyel temizlik makinesi üretimi yapmaktadır. Oto yıkama makinası, Halı yıkama – kurutma makinası, dezenfeksiyon makineleri, yerinde halı koltuk yatak yıkama, sanayi tipi süpürge makinesi kategorilerinde de hizmet vermektedir. Birikim Hırdavat ile istediğiniz makine modeline sahip olabilirsiniz. 

Safran Battaniye ve Yorgan Yıkama Makinesi 

Safran Yorgan Yıkama Makinesi BY 4000 kolay kullanımı ve geniş haznesi ile birden fazla yorgan yıkama imkânı sağlıyor. Birçok sektör dalına hitap eden Birikim Hırdavat uygun fiyatları ve kalitesi ile müşteri memnuniyeti sağlıyor. Uzun ömürlü kullanım için alınan bu ürünler iyi bir araştırma yapmadan alınmaz. Normal cihazlara göre daha pahalı olan bu ürünler birçok fiyat verenle görüştükten sonra karar verilerek alınır. İyi bir araştırma sonucu verilen kararla uygun fiyatlı uzun ömürlü bir makine sahibi olabilirsiniz. Bu ürünü alırken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur paslanmaz bir iç tabura sahip olmasıdır. Birikim Hırdavat ile kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Battaniye Yorgan Yıkama Makinası Kullanımı 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir