Oto Koltuk Yıkama Makinesi 

Oto Koltuk Yıkama Makinesi birçok oto yıkama işletmesinin basınçlı oto yıkama makinası na olan ihtiyacı kadar ihtiyacı olan bir üründür. İç dış yıkama esnasında aracın içerisini silmek kadar araç içi koltuklarının da yıkanıp temizlenmesi gerekiyor. Bunun için birebir olan Halı ve Koltuk Yıkama Makinası EDW 723 C  geniş iç haznesi, 17 litre temiz su ve 72 litre kirli su, ile sanayi tipi yıkama makinesi ürünlerinin arasında en geniş hazneye sahip olan üründür. Araba koltuk yıkama makinesi araç içerisindeki koltukların üzerine dökülen herhangi bir şeyi çıkarmak için yıkandıktan sonra koltuğunun içerisindeki suları çekmek için kullanılır. Basınçlı yıkama makinası ve araç koltuk yıkama makinası ihtiyacından sonra oto yıkama kuaförleri araç içerisini kurutmak için sıcak hava üreticisi kullanabilir. Böylece dört kola sahip olan sıcak hava üreticisi ile araç içerisini daha çabuk kurutabilirsiniz. Dört kollu bu ürünün her bir kolu farklı ısı derecesine ayarlanabilir. Aynı zamanda Buharlı oto koltuk yıkama makinası olan EDW 723 C ürün fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Safran Makina Sanayi Tipi Elektrikli Süpürge Makinası Modelleri 

Birçok modele sahip olan sanayi tipi elektrikli süpürge makinası modelleri geniş bir kullanım alanına sahiptir. Birçok farklı modele sahip olan bu kategoride ihtiyacınıza özel çözümleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Buharlı oto koltuk yıkama makinesi olarak da kullanılabilecek olsan sanayi tipi elektrikli süpürge EDW 723 alanının en iyi olarak seçilmiştir. Geniş kirli su haznesi, kolay kullanımı ve çoklu kullanım alanı ile geniş bir yelpazeye sahiptir. 

Safran sanayi tipi ıslak kuru elektrik süpürgesi ıslak ve kuru temizleme yapabilir. Toz, kum, küçük partiküller halindeki maddeler ve yanıcı, patlayıcı solvent, asit gibi yakıtlar haricindeki tüm sıvıları vakumlayıp süpürebilmektedir. Yerinde temizleme için de kullanılabilen bu süpürgeler birçok farklı modele de sahiptir. Bir motorlu, iki motorlu ve üç motorlu olabilen bu ürünler motor sayısına göre güç değişimi gösterir. Süpürge alınırken bir başka dikkat etmeniz gereken unsur haznesidir. Islak ve kuru temizleme yapabilen bu ürünler içerisinde bir adet toz filtresi bulunmaktadır. Makine bu filtreyi kuru temizleme esnasına kullanır. Islak temizleme yapacağınız esnada bu filtreyi çıkarmalısınız. Filtreyi çıkarmazsanız ıslak temizleme esnasına bu filtre ıslanır ve motorlara zarar verebilir. Safran Makina ürün tedarikçisi Birikim Hırdavat olarak birçok farklı sektöre temizlik makinesi tedarik ediyoruz. Siz de uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerin keyfini çıkarın.  Basınçlı oto yıkama makinesihalı yıkama makinesikoltuk yıkama makinesi, yerinde halı-koltuk-yatak yıkama makinesidezenfeksiyon makineleriself servis makineler ve daha birçok farklı alana sahip olan makineler ile hizmet vermekteyiz. Siz de uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlere Birikim Hırdavat ile sahip olabilirsiniz. 

Araç Koltuk Yıkma Makinası Fiyatları 

 Buharlı oto koltuk yıkama makinası fiyatları, araç koltuk yıkama makinesi fiyatlarının belirleyen bazı etkenler vardır. Bu etkenler ürünün malzemesi, ürünün modeli, ürünün özellikleri ve güncel fiyatlardır. Safran Makine ürün tedarikçisi Birikim Hırdavattan endüstriyel temizlik makinelerine uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Güncel fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Oto Yıkama İşletmesinde İhtiyaç Duyulan Makineler Nelerdir? 

Oto yıkıma işletmesi açmak isteyen birçok araba sever için kazanç kapısı olan bu sektör endüstriyel teknolojinin gelişmesi ile daha kolay bir hal aldı. Geniş bir müşteri potansiyeli olan bu sektörün ihtiyacı olacak makineler buharlı oto koltuk yıkama makinesi, basınçlı yıkama makinesi, oto yıkama köpük tankı, buharlı temizlik makinesi ve sıcak hava üreticisi gibi makineler gerekmektedir. Peki bu makineler haricinde kullanacağınız temizlik ürünleri, oto bakım ürünleri ve daha birçok ürünler nelerdir? Araç Bakım ve temizlik ürünleri ile belli aralıklarla yapılan temizlik, aracın ömrünü uzatır. Araçların daha parlak, daha canlı, daha temiz bir görünüm elde etmesini sağlar. Kaliteli ve uzun ömürlü oto bakım ürünleri işlevselliği ile de dikkat çeker. Wiebeer ürünlerinin yetkili bayisi Birikim Hırdavat güvencesiyle uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Oto bakım ürünlerini daha çok oto bakım ve tamir işletmeleri kullanmaktadır. Bu yüzden kaliteli ve sağlıklı ürünlerin kullanılması müşterileriniz ve sizin için önemlidir.  

Araba yıkama makinası birçok oto yıkama işletmesinin vazgeçilmez ürünüdür. Oto yıkama makinası bu işletmeler için en temel ihtiyaçlardan biridir. Basınçlı oto yıkama makinası oto yıkama sektörü ve birçok sektör için kullanışlı bir üründür.

Birikim Hırdavattan oto bakım ürünlerine, basınçlı oto yıkma makinasına, buharlı temizlik makinasına, sıcak hava üreticisine, buharlı oto koltuk yıkama makinesi ve daha birçok endüstriyel temizlik makinelerine uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir