Oto yıkamada kullanılan makinalar, oto yıkama sektörünün gelişmesi ile birçok yeni marka ve model oto yıkama makinası üretimi oldu. Araç sahiplerinin arabalarını yıkama zamanları olmadığı için tercih edilen bu sektör daha da gelişmeye başladı. Birçok basınçlı yıkama makinası üretimi başladı. Farklı markalar farklı modeller ile karşımıza çıkmaya başladı. Farklı özelliklere sahip olan farklı modeller arasında kaybolan işletmeciler için en iyi oto yıkama makinası modelleri Birikim Hırdavatta. Oto yıkama kuaförlerinin kullandığı ilk ürün oto yıkama makinasıdır. Onu oto koltuk yıkama makinası takip eder. Araç yıkama makinesi gerektiği kadar köpük tankı da kullanılması gereken ürünler arasında yer alır. Araç yıkamada iç dış yıkama deyimi vardır. Araç içi koltuk yıkaması için Sanayi tipi elektrikli süpürge modellerimize göz atabilirsiniz.  

Sıcak hava üreticisi iç dış yıkamada koltukların uzun süreli kurumaması sebebiyle en kesin çözüm olan sıcak hava üfleyen bu makinalar ile koltuk kurutma süresi kısalıp müşterinize daha kısa sürede aracını teslim edebilirsiniz. Koltukların daha kolay kuruması için emiş gücü yüksek, geniş kirli su hazneli elektrikli süpürge modellerini tercih edebilirsiniz. Bu özelliklere sahip aynı zamanda buharlı temizlik yapan bu süpürge makinası EDW 723 C koltuk yıkama makinasıdır. Birçok sektör tarafından en çok tercih edilen bu makine birçok özelliği ve kolay kullanımı ile göz önünde. Bu ürüne uygun fiyatlara sahip olmak için Safran Makine ürün tedarikçisi Birikim Hırdavat ile iletişime geçebilirsiniz.  

Oto Yıkama Makinası Fiyatları 

Birçok sektör de olduğu gibi güncel olarak değişen fiyatları etkileyen etmenler vardır. Güncel kurlar, ürünün malzemesi, ürünün modeli ve ürünün özelliklerine göre fiyatlar değişim gösterir. Sizler de Birikim Hırdavattan uygun fiyatlara ürün sahibi olmak için bizimle iletişime geçin.  

Oto Bakım Ürünleri 

Birçok oto kuaför oto yıkama işinden sonra pasta cila gibi ürünler kullanarak araç üzerinde temizleme, pürüzleri yok etme ve parlatma gibi işlemler uygularlar. Tam hizmet veren oto kuaförler için Birikim Hırdavat çok seçenekli bir firmadır. Hem makinalara hem de bakım ürünlerine Birikim Hırdavattan sahip olabilirsiniz.  

Safran Makine Sanayi Tipi Süpürge Makinaları

Safran Makine ürün tedarikçisi olan Birikim Hırdavat birçok farklı ürün kategorileri ile hizmet vermektedir. Birçok wieberr bakım ürünü ve endüstriyel temizlik makinaları ile birçok sektöre hitap eden Birikim Hırdavattan birçok ürüne uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Sanayi tipi süpürge makineleri geniş hazneli ve güçlü emiş gücüne sahip makinalardır. Halı yıkama işletmeleri yerinde halı koltuk ve yatak yıkama işlemi için tercih eder. Camiiler de kullanılır ve daha birçok temizlik şirketleri tarafından kullanılan bu ürünler uygun fiyatlar ile Birikim Hırdavatta. Bizimle iletişime geçerek güncel fiyatları öğrenebilirsiniz. Oto Yıkamada Kullanılan Makinalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir