Safran Koltuk Yıkama Makinesi, birçok farklı marka tarafından üretilen birçok modele sahip ürünlerdir. Safran makine koltuk yıkama makinesi temizlik şirketleri ve halı yıkama sektörü tarafından en çok tercih edilen makinelerdedir. Profesyonel temizlik şirketleri ev temizliği, otel temizliği, camii temizliği ve birçok yeri halı kaplama olan alanlarda kolay temizlik imkânı sağlar. Tekerlekli olan bu ürünler kolay hareket imkânı sağlar ve ağır yüklü bu ürünleri elinizde taşımak zorunda kalmazsınız. Geniş hazneli ve emiş gücü yüksek yıkama makinesi olan bu ürünler her modelde farklı kirli su ve temiz su hazne kapasitesine sahiptir. Farklı süpürge başlıkları ile en ince detayına kadar temizlik imkânı sunar. Bu ürünleri rahatlıkla ve güvenle tedarik edebileceğiniz Birikim Hırdavat tüm endüstriyel temizlik makinelerinde sizlerle birlikte.  

Koltuk Yıkama Makinesi Kullanım Alanları Nerelerdir? 

Bu ürünler oldukça fazla kullanım alanına sahiptir. Araç içi koltuk yıkama makinesi olarak da kullanılabilir. Yerinde halı yıkama, koltuk ve yatak yıkama makinesi olarak da kullanılır. Geniş alan da yerleri halı ile kaplı birçok otel, camii, plazalar ve ofislerde de rahatça kullanılmak için özel tasarlanmıştır. Geniş kirli su ve temiz su hazneli bu ürün birçok farklı modele sahiptir. Sitemizden ürün modellerini özelliklerini öğrenebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek birçok farklı modeldeki halı koltuk yıkama makinesine dair bilgi alabilir ve istediğiniz ürüne size özel fiyat teklifi ile Birikim Hırdavat da sahip olabilirsiniz. 

Sanayi Tipi Süpürge Makinesi Fiyatları 

Süpürge Makinesi birçok farklı marka tarafından üretilmektedir. Farklı markalar ve modellerde üretilen bu ürünler birçok farklı kullanım alanına sahiptir. Sanayi tipi elektrik süpürge makineleri geniş alanlarda kullanmak için oldukça başarılı ürünlerdir. Araç içi süpürme, camii, otel, plaza ve ofis süpürme işlerinde de kolaylıkla kullanılabilir. Safran Makine ürün tedarikçisi Birikim Hırdavatın sizler için özel fiyat teklifleri ile uygun fiyatlı birçok makineye sahip olabilirsiniz.  

Koltuk Yıkama Makinesi Fiyatları 

Özel tasarımlı ürünlerinde arasında bulunduğu bu makinelerin fiyatları güncel olarak değişmektedir. Safran Koltuk Yıkama Makinesi  Güncel fiyatları öğrenmek ve size özel fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir